sobota, 20 lutego 2010

"To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia "(Holbach)

Zawarte  w tytule moje  ulubione motto życiowe odzwierciedla to co skłoniło mnie do  założenia tego bloga .Chcę pokazać to,  czym   zajmuję się  w wolnym czasie. Zdaję sobie sprawę z tego,że jednym się to spodoba ,innym nie. Jednakże są ludzie też zajmujący się decoupage i wówczas będę mogła podzielić się wiedzą na ten temat ,a także zdobywać  nowe wiadomości .
        Już dawno o tym myślałam,ale czas szybko biegnie i jakoś "schodziło " .Oglądałam wiele świetnych stronek w internecie i to mnie zainspirowało. Zaczęło się od oglądania strony mojej córki Kasi, (scrapbooking, decoupage, fotografia,gry komputerowe ),na której prezentuje  swoje piękne prace. Zaglądam też często na stronę dzieci mojej przyjaciółki - Oli( rysunek, malarstwo, rzeźba, śpiew, muzyka) i Maćka( fotografia, reklama, muzyka),a także podglądam innych,co robią ,jakie mają plany życiowe,jak rozwijają swoje zainteresowania.   Na moim blogu chcę pokazać to ,czym ja się zajmuję .Muszę się przyznać, że  mam już sporo lat życia,jestem już babcią , zajmuję się wnukami, domem.Mam więc co robić.ale i dużo czasu zostaje dla mnie - na realizację moich  zainteresowań .Jestem emerytką,popołudnia i wieczory mam dla siebie. Czytam,serfuję po internecie,ciągle się uczę, szydełkuję, lubię robić na drutach,bardzo lubię jeździć na rowerze, pływać .Ostatnio nawet zainteresowałam się nową formą aktywności fizycznej jaką staje się coraz bardziej popularny u nas  Nordic Walking.Kijki przyniósł Mikołaj pod choinkę, to trzeba chodzić.  
Od bardzo dawna- od lat mojej młodości chciałam zajmować się ozdabianiem przedmiotów techniką decoupage. Mając już wolny czas , siadam przed komputerem, zaglądam na różne stronki , rozmawiam z przyjaciółmi, a  w międzyczasie zajmuję się swoim hobby.

1 komentarz:

  1. Witam!
    Obejrzałam cały blog .Cudeńka wychodzą spod Pani ręki,a taki mąż to skarb.Pozdrawiam serdecznie
    Wiola

    OdpowiedzUsuń